Öne Çıkanlar akçakoca haberleri Yerel Seçim Akçakoca 2014 yalı mahallesi KINIKTA HALKİN İRADESİ HAKİM OLACAK CHP ADAY ADAYINDAN ŞAŞIRTAN ÇIKIŞ AKÇAKOCA

Bu haber kez okundu.

ANKARADA VE AKÇAKOCADA İKTİDAR OLMAK MUKTEDİR OLMAK.

 Ulusalcıların rejimin sesi Cumhuriyet gazetesinin beyinlerinden Can Dündar ve Erdem Gül tutuklandı. Gerekçenin bilinen bilinmeyen boyutları şimdi yargıda sürecini yaşıyor.

Beyaz Türkler ayağa kalktı.

Basın özgürlüğü düşüncenin kutsallığı falan filan.

Atatürk çü laik demokrat olan Cumhuriyet gazetesini Hdpkk nın şirin gösterilmesi gayretinde olan Can Dündar için Nişantaşı’ndan Diyarbakır’a at izinin it izine karıştığı ruh halinde hep birlikte Canlarına sahip çıkma derdine düştüler.

Hani bıçağını yalayan koyun misali varya. Ulusalcıları Silivri’ye doldururken bağıran CHP liler İpek holdinge baskın yapıldığından hdppkk lılar ile birlikte Bugün gazetesinin önünde parelelcilere destek vermişlerdi. Bu chp liler Silivride tutuklu bulananlara da sahiplenme adına miting düzenlemişti.

Gezi olaylarında hdppkk ile chp güç birliği yapmış parelelci hakim savcılara isyan etmiş ama şimdi devlete ihaneti alenen ortada olan paralelcilere desteğe gitmişti.

Bu gelişmeleri hepimiz biliyoruz. Can Dündar Eğer İsrail’de yaşasaydı, Amerika’da Yaşasaydı, İngiltere’de yaşasaydı burada gazetecilik yapsaydı ülkenin gizli ve mahrem belgelerini yayınlayabilir miydi.

Siz Amerikan gizli servisi CİA nın aracını durduran Amerikan savcısı,  MOSSAD Araçlarını Durduran İsrail Savcısı, İngiliz m6 gizli servisinin aracını durdurup soruşturma başlatan İngiliz savcısı duydunuz mu, Gördünüz mü. Duyamazsınız göremezsiniz adamın ümüğünü sıkarlar.

Bunlar tepede yaşayan Beyaz Türklerin efendilerine karşı bu ülke değerlerine bu ülke yöneticilerine kurdukları kumpasla hizmetteler.

Gelelim Akçakoca yerelindeki efendilerine hizmet eden birtakım gazeteci görünen zevatlara.

Hani bir kadın vardı. Siz yüzde yüz oyla gelseniz de biz ne dersek o olur diyen hadsiz bir kadın. Çağdaşlık adına Milletine yobaz ,misyoner bir anadan doğan İslam Düşmanı Türkan Saylan denilen kadın. Ömür boyunca başörtülü Müslümanlarla mücadeleyi Hristiyan dininin emri olarak gören en son başına örtü örtmek zorunda kalıp cehennemin dibine gidesi bir kadın.

Akçakoca nın CHP li Belediyesi Türkan Saylan Çocuk şenliği düzenlemişti hatırlarsanız.

Milliyetçi muhafazakâr ve milli görüşçü gazeteci olduğunu söylemlerinde dillendiren sakallı cübbeli ezan okunduğunda yarışa yarışa camiye giden Müslüman görünümlü gazeteciler İslam Düşmanı Türkan Saylanın ilanlarını haberlerine gazetelerinde yayınlamışlardı. Doğan görünümlü şahin misali milli görünüş görünümlü bu zevatlar üç kuruş para için Dinine milletine devletine adete yaşam anlayışı içinde savaş açan  oluşumun çalışmasını  yayınladılar. Neşriyat içinde oldular haberlerini yaptılar.

Hz Muhammedin ruhunu kamyon kasasına indirecek kadar vahiy kutsallığını sulandıran Paralelci Fetöcü gazeteciler bu doğan görünümlü şahinlerle birlikte bir oldular diri oldular birlik oldular.

Bunlara sözde milliyetçi muhafazakar görünümlü koyun postuna bürünmüş kurtlarda eklendi. Ramazan ayında bir gün oruç tutmadan milletin gözü önünde çayını sigarasını yiyip içen bu zevatlar Doğan görünümlü şahin olan milli görüşçü gazetecilerle muhabbetlerini artırdılar.

Yetmedi bunlara ateist komünist ve HDPKK düşüncesini savunan sözde gazeteci özde devrimci eylemci ne idiğü belirsiz düşüncelere sahip zevatlar eklendi.

Türk bayrağını “Bu bayrak sizin kutsalınız”  diyerek milliyeti, Hz Muhammed e “Çöl Filozofu” diyerek vahyi Allahı inkar eden  ateist komünist ve sosyalist bir zevatlar topluluğu bir araya geldiler.

Mesele çıkar mesele ideolojiyse Akçakoca nın ülkenin bir önemi yoktu.

Ateist, HDPKK, Milli Görüş çü, Fetöcü, Parelelci, Ulusalcı, ve Milliyetçi muhafazakar  lar bir çatı altında toplandı. Ortak değerleri neydi bilmem. Ama milli ve manevi olarak birbirinden uçurum olarak farklı olması gereken bu zevatlar el ele verip çoştular koştular.

Bu zevatlar doğan görünümlü şahin görüntüsünden, milliyetçi muhafazakâr ajans kimlikleri ile Devletin ahalisiyle bir araya geldiler. Hemde aralarında Fetö nün temsilcileri askerleri varken.

Doğan görünümlü şahinler menfaat için görünüşlerini bakmayıp Din düşmanı olan,  anlı secde görenlere düşman olanları bir avuç kemik tadına şirin gösterdiler.

Koyun postuna bürünmüş kurtlar oruç ayında doğan görünümlü şahinlerin gözünün önünde oruç yiyip fetö cüleri yanına alarak bulundukları muhafazakâr kimlikli kuruluşları amaçlara alet ederek HDPkk lıları savundular sahiplendiler.

Bu Akçakoca dan böyle göründü.

Ama Ülkenin tepesinden bakınca durum farklı değil.

CHP Fetöcü basın kurum kuruluşlarının avukatlığına soyundu.

HDPKK nın genel başkanı Demirtaş Bugün ve kanal Türk tv lere destek vermek için koşa koşa yanlarına gitti.

MHP Parelelci Fetöcülerin muhafazısına bozkurtlarıyla ülkücüleriyle destek verdi.

Devletin tepesinde bunlara siyasi ve Devlet otoritesiyle gereken yapıldıysa maalesef ilçemizde bu oluşumun karşında Devlet adabı devlet hassasiyetiyle durulmada zafiyetler gösterildi.

Bir bardak çay iki duble rakının hatrı  için haber yapılan ilçemizde iktidar ve muktedir olanlar iktidarın muktedir olmanın idrakinden uzak kendilerini aciz halde gördüler.

İlçemizdeki iktidar ve muktedir olan irade HDPKK oluşumuna karşı sessiz, Doğan Görünümlü şahinlere duyarsız,Parelelci Fetöcülere biçare, koyun postuna bürünmüş ne idiğü belirsiz lere karşı aciz kaldılar.

Herkes evinin önünü temizlemeli. Ülkede büyük bir mücadele veren bu ülkenin evlatları ile bu ülkeyi azınlık ruhuyla yönetmeye görevlendirilen beyaz Türklerin mücadelesi varken Akçakocada iktidar ve muktedir olan irade Ankaranın havasını hala koklamış değil.

Can Dündar ın yaptıkları ülkeye zararmı veriyor faydamı. Sebep sonuç ilişkisine bakalım.

İlçedeki oluşum bu ilçeye zarar mı veriyor faydamı bununda sebep sonuç ilişkisine bakalım.

Aslında olayları incelerken olayın sonucundan kim kazanıyor. Buradan bakınca mesele anlaşılıyor.

İktidar olmak muktedir olmadan bir anlam ifade etmiyor.Ankara ile Akçakoca nın hali bu. Ankara iktidar olmanın muktedir olmaktan geçtiği inancıyla Akçakoca ise durumu idare etmekle günlerine yaşıyor.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.