Öne Çıkanlar Düzce kırmızı mikrofon son dakika haberi MHP aday

Bu haber kez okundu.

TURİZM DERNEĞİNDE NÖBET DEĞİŞİMİ
Türkiyede ilk kurulan Turizm Derneğinde tarihi bir ilk yaşanacak. Akçakoca Turizm derneği nin 27 Ekimde yapılacak  olağan Kongresinde Seçime girmeyen Sinan Tezel in ekibinde bulunan Kazım Topuz Başkanlığında genç bir ekip Akçakoca turizmine hizmet etmek için kolları sıvadı.
Belediye Başkanı Fikret Albayrakın" Parlayan Kent Akçakoca " sloganı ile yeni bir boyut kazanan Turizm derneği Akçakoca yı ulusal Turizm organizasyonlarında temsil ediyor.
Eski Başkan cemil Gülezin anlaşılamayan bir sebeple istifa ederek olağan üstü kongreden sonra görevi alan Sinan Tezel Bu dönemde başkan adayı olmayacağını açıkladı.
Bir yıl görev yaptıktan sonra istifa edip yapılacak olan Kongrede adaylık için çalışmalarını başlatan Cemil Gülez oluşturduğu ekiple Kazım Topuz liderliğindeki listeye karşı seçim çalışmalarını başlattığı öğrenildi.

Akçakocanın siyasi vizyonunun bir yelpaze olarak tonlayıp yola çıkan Kazım Topuz ise yaptığı açıklamada" Biz Genç dinamik kadromuzla büyüklerin bilgi ve tecrübelerini enerjimizle birleştirip Turizim derneğinin işlevselliğini en üst seviyeye taşımak için ekibimizle birlikte göreve talip olduk.Projelerimiz ve ilçedeki gerek siyasi, gerek STK, gerekse Bilimsel otaritelerin bizlere sunacağı projeler için tüm gücümüzle Akçakoca turizimine tanıtımına katkı yapmak için heyacan duyuyoruz.Heyacanımızı bu yola gönül veren Akçakoca için derdi olan tecrübesi olan her kişi kuruluş la paylaşmak istiyoruz. Bu heyacan bu bilgi ve tecrübe birleştiğinde Akçakoca tanıtım atağına geçecek etkili bir sinerjı oluşacaktır. Kamuoyundan üyelerimizden Akçakocanın tanıtımı ve Turizmi için sözü derdi olanlardan destek bekliyoruz"dedi.

Topuz Yönetimde siyaset üstü bir oluşum ile hazırlık yaptıklarını belirterek yönetimin şu isimlerden oluştuğunu açıkladı.
 YÖNETİM KURULU ASİL LİSTE

KAZIM TOPUZ

ÖMER LEVENT BİLGİN

SEDA KEY

TURGAY USTABAŞ

OĞUZHAN YEMENİCİ

ATİLLA GÜLDİKEN

 YÖNETİM KURULU YEDEK LİSTE

MURAT ALBAYRAK

ŞENER KARA

ERKAN KELEŞ

TİMUR YAPICI

 DENETLEME KURULU

NEJAT ÖZDEŞ

NEDİM İŞGÖREN

SERDAR KAŞKIR

AYTEKİN SEÇKİN

 

PROJELER

1.       AKÇAKOCA TARİHİNİ VE TURİSTİK BİLGİLERİNİ İÇEREN AYNI ZAMANDA İÇERİĞİNDE İLÇEMİZİN OTEL, PANSİYON, RESTAURNAT VE DİĞER İŞLETMELERİMİZİN İLETİŞİM ADRESLERİNİN OLDUĞU, İLÇEMİZDEKİ TURİZİM İLE İLGİLİ HABERLERİNİN YER ALDIĞI, GÜNCEL İNTERNET SİTESİ TASARLAYIP HAYATA GEÇİRMEK.
 2.       İLÇEMİZDE BU GÜNE KADAR FARKLI KURUM VE KURULUŞLAR TARAFINDAN YAPILAN AKÇAKOCA TANITIM METARYALLERİNİ BİR ARAYAYA GETİREREK DERLENİP DÜZENLENMESİ, BU ÇALIŞMA İLE TEK BİR ANA TEMA ÜZERİNDEN DOĞRU BİLGİ VE REKLAM ÇALIŞMASI İLE İLÇEMİZİN TANITIMININ YAPILMASI.

 3.  OLUŞTURULAN AKÇAKOCA TEMALI TANITIM REHBERİNİN; İLÇEMİZDEKİ TÜM TAKSİ DURAKLARI, STK LAR, EN YAKIN BÜYÜK ŞEHİRLERDE YAR ALAN TURİZM SEYEHAT ACENTALARI, DERNEKLER, KURUM VE KURULUŞLARI BELİRLEYEREK YAPILACAK GÖRÜŞMELERİN SONRASINDA TANITIM REHBERİNİN GÖNDERİLMESİ VE BURALARDA YER ALAN İNSAN POPİLASYONUNA ULAŞARAK AKÇAKOCAMIZI TANITMAK VE İLÇEMİZE GELMELERİ İÇİN TEŞVİK ETMEYİ SAĞLAMAK.

 4.       İLÇEMİZİN KARADENİZ BÖLGESİNİN EN BÜYÜK SAHİL ŞERİDİNE SAHİP OLMASI, ÇEVRE İLLERİMİZDEN YAZ SEZONUNDA SAHİLLERİMİZE YOĞUN BİR TALEBİN OLMASI SAHİLLERİMİZDE EN BÜYÜK EKSİKLİK OLAN “CANKURTARAN” KAVRAMINI ÖN PLANA ÇIKARMAKTADIR. TSO VE KOSGEB DESTEKLİ YAPILACAK PROJE İLE İLÇEMİZİN GENÇLERİNDEN ŞEÇİLECEK ARKADAŞLARIMIZA GEREKLİ EĞİTİMLER VERİLEREK SAHİLLERİMİZİ DAHA GÜVENİLİR HALE GETİRMEYİ PLANLAMAKTAYIZ.

 5.       2013 ŞUBAT EMİTT İSTANBUL ULUSLARARASI TURİZM FUARINDA, FUARA KATILAN TURİZM SEYEHAT ACENTALARININ KÜLTÜR TURLARI VE OTEL SATIŞ DEPARTMANLARI İLE İLETİŞİME GEÇEREK FUAR TARİHLERİ İÇERİSİNDE RANDEVULAR ALARAK, HEM DERNEĞİMİZ VE İLÇEMİZ ADINA ZİYARETTE BULUNUP AYNI ZAMANDA İLÇEMİZDE YER ALAN TURİSTİK TESİSLERİMİZ İÇİN ACENTALAR İLE ORTAK NOKTADA BULUŞTURARAK TANIŞMALARINI TİCARET İÇERİSİNE GİRMELERİ İÇİN KÖPRÜ VAZİFESİ SAĞLAMAYI PLANLAMAKTAYIZ.

 6.       YAKIN BÖLGE ANLAMINDA TURİZM İL VE İLÇELERİNE NAZARAN AKÇAKOCAMIZDA 4 VE 2 YILLIK TURİZM ÜNİVERİSTESİ VE TURİZM LİSESİ İLÇEMİZDE BULUNMAKTADIR, OKULLARIMIZ İLE GEREKLİ GÖRÜŞMELERİN YAPILMASI SONRASI, ÖĞRENCİ ARKADAŞLARIMIZA VE İLÇEMİZİN GENÇLERİNE VERİLECEK EĞİTİMİN ARDINDAN, İLÇEMİZE GELECEK OLAN GRUPLARI VE MÜNFERİT MİSAFİRLERİMİZİ AKÇAKOCADA REHBERLİK YAPTIRMAYI PLANLAMAKTAYIZ.

NOT: BU UYGULAMA BEYPAZARI İLÇESİ VE SAFRANBOLU İLÇELERİNDE UYGULAMAYA ALINMIŞ VE OLUMLU DÖNÜŞLER ELDE EDİLMİŞTİR.

 7.       İLÇEMİZDE YER ALAN TURİSTİK TESİSLERİNE KOYMAYI PLANLADIĞIMIZ İNFO BİLBORTLARI İÇERİSİNE İLÇEMİZE ÖZEL OLARAK HAZIRLANMIŞ TURİSTİK GEZİLERİN VE BÖLGE TARİHİNİ İÇEREN BİLGİLENDİRMELER KOYARAK İLÇEMİZE GELEN TURİST MİSAFİRLERİMİZİN İLGİSİNİ ÇEKİP, BU AKTİVİTELERE KATILMALARINI SAĞLAYARAK REHBER EĞİTİMLARİNİ ALAN ARKADAŞLARIMIZ EŞİLİĞİNDE AKÇAKOCAMIZDA EĞLENCELİ VAKİT GEÇİRMELERİNİ SAĞLAMAK.

KAZIM TOPUZ07/07/1984 AKÇAKOCA  DOĞUMLU. ORTAÖGRENİM VE LİSEYİ AKÇAKOCA OKUDU. 2003 YILINDAN BU YANA AKÇAKOCADA BALIK LOKANTASI İŞLETMECİLİĞİ YAPIYOR.

2011-2013 AKÇAKOCA TURİZM DERNEĞİ BAŞKAN YARD.

ÖMER LEVENT BİLGİN25/12/1990 AKÇAKOCA DOĞUMLU. ORTAÖGRENİM VE LİSEYİ AKÇAKOCA OKUDU. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ ÖĞRENCİSİ. 2010 YILINDA “YÖREL AKÇAKOCA” MARKASIYLA KURULAN YÖRESEL ÜRÜN İMALATI VE BU ÜRÜNLERİN PAZARLAMASINI YAPMAKTA.

GENÇ AKÇAKOCA İLETİŞİM DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ 2010-….

TÜRKİYE GENÇLİK FEDERASYONU YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ 2010-2012

DÜZCE GENÇ MÜSİAD YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ 2012-….

SEDA KEY23/02/1989 KARASU DOĞUMLU. ORTAÖGRENİM VE LİSEYİ AKÇAKOCADA OKUDU. GEZİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDU. NİSAN 2013 YILINDA KURMUŞ OLDUĞU DANIŞMANLIK ŞİRKETİYLE DEVLET DESTEKLERİ KONUSUNDA HİZMET VERMEYE BAŞLADI.

DÜZCE GENÇ MÜSİAD YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ 2012-….

TURGAY USTABAŞ

  

OĞUZHAN YEMENİCİ20/05/1980 AKÇAKOCA DOĞUMLU. ÖN LİSANSINI ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK BÖLÜMDE TAMAMLADI. LİSANS EĞİTİMİNİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİNDE TAMAMLADI. ….. TARİHİNDEN İTİBAREN TURKUAZ BEACH OTELİN İŞLETMECİLİĞİNİ YAPIYOR.

 ATİLLA GÜLDİKEN

10/03/1959 AKÇAKOCA DOĞUMLU. ORTAÖĞRENİM VE LİSEYİ AKÇAKOCADA OKUDU. ALMANYADA UZUN YILLAR TURİZM VE REHBERLİK ŞİRKETLERİNDE GÖREV ALDI. REHBERLİK YAPMAKTA VE İYİ DERECE ALMANCA BİLİYOR

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
HELAL OLSUN SİZE 9 yıl önce

liste nefis. hedef belli. akçakocanin guzel yarinlarina bir katki. kazim bey sizi ve yönetim kurulundaki arkadaşlarinizi tebrik ediyorum. kazanan dostluk, insanlik ve akçakoca olsun.

Avatar
mehmet 9 yıl önce

tebrikler güzel kardeşlerim rabbim yolunuzu acık etsin artık sıra genclerde buyuklerımızın istişareleriyle hersey akçakocamız ve geleceğimiz için