NELER OLUYOR………!
önce Başı Rahmet Ortası mağfiret ve Sonu Kurtuluş olan İçinde Bin aydan daha hayırlı olan Yüce kitabımız Kur’anı Kerimin indirildiği kadir gecesini barındıran Ramazanı şeriflerinin Müslümanların ve tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olmasını dilerim.
Ayrıca 24 temmuz Gazeteciler ve basın bayramı hasebiyle basınımızın güzide ve cefakar mensuplarını canı gönülden kutlar bizlerin gözü ve sesi oldukları için bu çalışmalarından dolayı hepsini taktirle tebrik eder çalışmalarında kolaylıklar dilerim.
Sizlerle olan birlikteliğime neler oluyor diye başladım çünkü kendisi kısa ama taşıdığı manalar çok geniş bir cümle.
Dünyadaki gelişmelere kısaca değinmek istiyorum. Küresel ve emperyalist güçlerin adeta cirit attığı orta doğuda ve Müslüman coğrafyasındaki gelişmeleri artık basın ve yayın organlarımız da şeffaf olarak anlatmaktan kaçınır duruma gelmişler. Çünkü bu güçlerin para babalarına çanak tutmak günümüz dünyasında bir ödev olmuş. Oluk oluk Müslüman kanı akarken ne yazıkki başlarında batının ve siyonizmin kuklası olmuş idareciler bu güçlerin kuklaları olmuşlar. İrak Libya Cezayir Somali patani arakan Suriye yani Müslüman coğrafyaları ateş çemberi altındayken halkın %52 desteğiyle iktidara gelen mısır devlet başkanı mursiyi batının çıkarları kısıtlandığı için Siyonistlerin kuklası tarafından darbeyle görevden uzaklaştırılmıştır. Bu mübarek ramazanı şerif günlerinde halk adeta infaal durumundadır. Ne yazıkki bazı satılmış müslüman ülkelerin başkanları bu darbe karşısında adeta şenlikler düzenleyecek hale geldiler. ABD ve İsrail’in çıkarları doğrultusunda bu din düşmanı darbecilere maddi destek yardımlarında bulunmuşlardır. Bizim ülkemizde sadece kınadıklarını ifade ederek kısık bir sesle düşüncelerini dile getirmişlerdir. Bu durum diş işlerimizin ne kadar zaafiyet içinde olduğunun göstergesidir. Mısırdaki yapılan darbeyi darbecilerin ilk icraatları olan Filistin’le olan bağlarını İsrail için kesme olayını düşünmenizi dilerim. 14 temmuzda Saadet Partisi olarak İstanbul kazlı çeşmede bu darbeyi lanetleyen büyük bir miting yaptık. Bu bizlerin zulümlere karşı hassasiyetimizi ortaya koyma iradesinin bir tezahürüdür.
Ülkemiz 2013 e büyük bir umutsuzlukla girmiş durumda. AKP 2002 den beri uyutmaya ve günlük güneşlik olarak göstermeğe çalıştığı ülkemizin hiçte öyle olmadığını ortaya koyan icraatlarını uygulamak zorunda kaldı. Bu arada yaklaşmakta olan yerel seçimleri nasıl kazanırım hırsı içine girerek bazı vazifeler vermeye başladı. Yani elimizdeki ekmeği alıp birer lokma olarak ikram ediyormuş gibi yaparak halkımızı narkozlamaya çalışıyor. Ama işler umdukları gibi gitmiyor. Muhalefetten ziyade gerçeklerin ta kendisi olan Milli Görüşün partisi olan Saadet Partisine nasıl bir engel koyarımı içten içe işlemeye çalışıyor. Ama Narkozdan uyanmaya başlayan halkımız gerçekleri görmeye başlamıştır. Bu da Saadet Partisinin mutlaka mecliste olmasının elzemliliğini bir kez daha ortaya koymuştur.
Artan petrol zamlarının uygulamaya konulan yeni vergi kalemlerinin gündeme oturması AKP nin iflasa gittiğinin göstergesi olmuştur. Mayısta başlayan ve hala devam eden gezi parkı olayları gün geçtikçe arapsaçı durumuna gelmiştir. Ama bu ara petrol yasası sessizce meclisten geçmiştir. Bu sıkıntılar gündem oluştururken hükümet yeni kaynaklar bulmak için seferber olmuştur. Halkımızı imf ye borç kalmadı hikayesini anlatırken işin daha büyük boyutlara ulaştığından da haberdar değilmiş gibi yapıp bu başarısızlığını örtmek için bazı pansuman tedbirleri ile bizleri yeni hayaller peşine sürükleme oyununu sahneye koyuyor.
Sağ olsun gerçekleri yazarak gündeme damgasını vuran Milli Gazete ve TV 5 olmasa diğer kiralık basın halkımıza gerçekleri anlatmaya hiç niyetleri yok çünkü nasıl olsa kira gelirleri ile kasalarını doldurmanın hesabını yapıyorlar.
Ama unuttukları bir gerçek var bu geminin içinde hepimiz varız yukarıda olmak geminin batmasına engel olamayacaktır. Sadece onlar biraz daha geç işin farkına varacaklardır. ümit ederim geç kalmadan uyanırlar.
Hükümet her defasında büyümekten ve ilerlemekten bahsederken bütçeye 53 milyar faizi ne için yazdıklarının cevabını vermiş değiller. İhracattan bahsederken aslında ithalatın büyük bir kısmını ihraç ettikleri gerçeğini gözden kaçırmaya çalışıyorlar. Yani cari açık artık gizlenemeyecek kadar açılmıştır. Ön görülen yatırımlar ödenen faizin yanında söz konusu bile değil. Yakın tarihte çiftçilere ödenmesi gereken dgd işlemlerinde günlerce kara kara düşünmüş ve çözüm olarak da hazine 7.1 milyar iç borçlanmaya gitmiştir. Eğer TUİK sitesine girerseniz ne demek istediğimizi çok iyi anlarsınız. Tabi bu ara yeni rant kapıları hazırlanıyor. Bunlara kanal İstanbul’da dahildir belki bugün bizim anlatmak istediklerimiz halkımıza şaka gibi gelir ama çok yakın zamanda ne demek istediğimizi anlayacaklardır unutmayın yabancılara mülk edinme haklarının arttırılmış olması gerçeğini unutmayalım umarım çok geç kalınmamış olur. Bunun yanında yeni köprü hava alanları soruyorum sizlere neden birilerinin çıkarları için yatırımlar yapılırken istihdama yönelik yatırımlar yapılmıyor yoksa borcumuz olmadığını söylediğimiz imf ciler aba altından sopa göstererek ülkemizin kaynaklarını peşkeş çektirmek mi istiyorlar. Bir fotoğraf görmüştüm. ABD li Siyonist asker ıraklı bir esire sanki su içiriyormuş gibi fotoğrafı sanal alemde yayınlamışlardı. Yani ABD nin çok insancıl olduğunu anlatmak için ama işin aslı farklı fotoğrafın görünmeyen yüzünde başka bir asker idrarını yaptıkları matarayı içmesi için kafasına silah dayamışlar ve su içiyormuş süsü vermişler evet bizim köleleri olmak istediğimiz batı bu işte. Eğer Aklımızı kullanarak bizi gerçek manada kurtuluşa götürecek olan tek kurtuluş yolunun Milli Görüşün mutlaka iktidara gelmesidir. Yoksa hırsızı yakalamak için giden kişi gibi batının kölesi olmaktan asla kurtulmak mümkün olmayacaktır.
Bankalar insanları sağmal inekler gibi soymaya devam ederken ilgili bakan açıklama yapıyor ey bankalar biraz insaflı olun vatandaşı biraz daha az soyun der gibi konuşmalar yapıyor yazık. Ne hale kalmışız. Başka bir bakan benzin fiyatları için çocukların bile inanmayacağı bir davranışla açıklama yapıyor, efendim dünyadaki petrol fiyatlarının artmasından bu zamlar yapılıyor bizimde yapacağımız bir şey yok diyor. Adama sorarlar arkadaş sen eğer petrol vergileri olmazsa sen zaten bitmişsin demezlermi çünkü gelirinin en büyük payını akaryakıt vergileri oluşturmuyormu. Bu vergileri Halktan alıp siyonistlere vermiyormusunuz. Bütçenin 43 milyarı petrol vergilerinden ama faize gözünü kırpmadan 53 milyar veriyorsun. 2 milyon ton benzini 1.43 kuruşa ihraç edenler, ama kendi vatandaşına 5 tl ye satanlar sizler değilmisiniz. Allah mutlaka sizi büyük bir felakete sürükleyecektir ama ne yazıkki bizlerde bunlara verdiğimiz destekten dolayı hesabını vereceğiz.
AKP belediyeleri Ramazan dolaysıyla halkı meddah ve semazenlerle kandırmak için yarışır hale geldiler. Hiçbir icraat yok. Muhalif partilerin idarecileride adeta ellerini oğuştururcasına bu zafiyetten faydalanmak için fırsat kolluyorlar. Allah korkusu olmadımı her yol Ankara……
İlçemize bakarsak.başka bir curcuna düğün değil bayram değil tam seçim arefesinde mevcut iktidarın ilçe yönetimi işten el çektiriliyor.Acaba gizli bir hesapların pazarlıklarımı dönüyor. Umarım Akçakoca’mıza yazık edilmez. yoksa işimiz çok zor eskiden pirincin içinde siyah taşlar vardı ama artık taşlar beyazlaştı ayıklamak kolay değil demedi demeyin.
Bizden söylemesi ayrıca huzuru mahşerde bize bunarlı kimse anlatmadı dememeniz için bizler bu gerçekleri anlatmaya çalışıyoruz .
Çözümün adresi Milli Görüşün partisi olan saadet Partisini yerelde ve genelde iş başına getirmediğimiz sürece işimiz çok zor.
Sözlerime son verirken suçi lisan ettikse af ola. Niyetimiz birilerini töhmet altına sokmak değil gerçekleri anlatmaktır. Saygılar sunuyorum.
HAKKA HAKKIYLA KUL HABİBİNE ÜMMET VE KURANI KERİMERAMOLANLARDANOLABİLMEMİZ DUASIYLA. 
Murat AŞIK

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
ali balıkçı 8 yıl önce

senin gibi adam çok az bulunur,yüzde kaç oyunuz varda ak parti sizi engelleyecek güldürme insanı kafan hiç bişeye basmıyor,kıskançlığından çatır çatır çatlayacan,